Затверджено склад команди України з таїландського боксу на Європейські ігри 2023

Виконавчий комітет Національного олімпійського комітету України визначив склад офіційної делегації національної збірної команди України на ІІІ Європейські ігри 2023 року, які відбудуться з 21 червня до 2 липня 2023 року в Кракові-Малопольська.
У розділі «таїландський бокс» Україну представлятиме команда з 6 бійців. Їм допомагатимуть 2 тренери та доктор команди.
А саме:

Єфіменко Олександр         Дніпропетровська обл.    71 кг
Любченко Ігор                 Одеська обл.                 67 кг
Микитась Владислав         м. Київ                          60 кг
Скуріхін Єгор                   Харківська обл.         81 кг
Приймачов Олег              Полтавська обл.        91 кг

Михайленко Анастасія      м. Київ                 51 кг

Виступи бійців муайтай відбуватимуться з 25-27 червня.
Сподіваємося, що буде доступна пряма трансляція і ми зможемо віддалено підтримати наших спортсменів.

Декілька слів про змагання в цілому.

Склад офіційної делегації затверджено наказом 3190 Міністерства молоді та спорту України. Україну на Європейських іграх представить рекордну кількість спортсменів – 263 атлети, які змагатимуться у 27 із 30 можливих дисциплін. Це на 64 атлети більше, ніж на попередніх ІІ Європейських іграх 2019 у Мінську.

До складу української збірної увійшли такі відомі спортсмени: Ольга Харлан, Олександр Хижняк, Дар'я Білодід, Людмила Лузан та інші. Змагання з 19 олімпійських дисциплін будуть частиною кваліфікаційного відбору на Олімпійські ігри 2024 у Парижі. Пряму трансляцію Ігор забезпечить Громадський мовник України.

Українські спортсмени змагатимуться у таких видах: легка атлетика, артистичне плавання, веслування на байдарках та каное та гребний слалом, стрибки у воду, фехтування, бокс, кульова та стендова стрільба, скелелазіння, бадмінтон, тхеквондо, брейкінг, п'ятиборство, стрільба з лука, настільний теніс, баскетбол 3х3, тайський бокс муайтай, стрибки на лижах з трампліну, пляжний футбол, кікбоксинг, карате, текбол.

Побажаємо всім українським спортсменам відмінного виступу, адекватного суддівства та повернутися додому з медалями та без травм!

 

 

 

 

       

 tafisa   pas 

Це цікаво

  • Історія української федерації +

    У 1990 році, завдяки зусиллям представників Одеського об'єднання східних єдиноборств, був встановлений контакт з Європейською асоціацією Муей Тай. Протягом першої Read More
  • Історія таїландського боксу +

    На жаль, історія виникнення таїландського боксу Муей Тай досі залишається неясною. Таїландські історичні записи назавжди втрачені в 1764 році, коли Read More
  • Занимайтесь Муайтай +

    И Вы получите возможность: Сбросить лишний вес, тренировать свое тело, сделать его красивым, крепким, гибким, выносливым; Иметь молниеносную реакцию, быстро Read More
  • 1

Архив

Сайт нашої федерації, зразка 2005 року, сумлінно відслужив 10 років.
Він своє завдання виконав і "вийшов на заслужений відпочинок". Але вся інформація, которя зберігалася на ньому, залишається доступною.
Тому, якщо у Вас виникне потреба звернутися до старих сторінок, заходите і читайте.