Страшна звістка! Загинув наш захисник Єгор Рябенко...

 

  16 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання загинув наш захисник Єгор Рябенко.
Зі слів побратимів, Єгор Рябенко у складі полку «Азов» виконував завдання по стримуванню загарбників на Луганському напрямку, захищаючи незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України. Перебуваючи на позиції потрапили під обстріл. Нажаль один із снарядів влучив у місце розташування хлопців, внаслідок чого всі четверо захисників загинули.

Це непоправна втрата. Важко знайти слова втіхи й підтримки для рідних та друзів.

Єгор Олександрович Рябеко народився 17 грудня 1996 року і був єдиним сином у сім’ї, у цьому році мало би виповнитись тільки 27 років. Все життя було попереду.

Єгор був вихованцем позашкільного навчального закладу «Міського Палацу дитячої та юнацької творчості» та спортивного клубу «Прайд». Він був багаторазовим чемпіоном Запорізької області з таїландського боксу Муай-Тай, срібним призером Чемпіонату України 2020 року та з 2019 року діючим суддею Запорізької області по тайському боксу. При житті мав активну позицію, справжній патріот своєї Батьківщини, життєрадісна, відкрита та світла людина.

З початком повномасштабного вторгнення, без роздуму, сумніву та зволікань, Єгор став на захист держави. Ціною власного життя він виборював право нашого народу бути вільними.

Втрата Єгора – це не тільки біль родини, це біль всієї спортивної спільноти.

       

 tafisa   pas 

Це цікаво

  • Історія української федерації +

    У 1990 році, завдяки зусиллям представників Одеського об'єднання східних єдиноборств, був встановлений контакт з Європейською асоціацією Муей Тай. Протягом першої Read More
  • Історія таїландського боксу +

    На жаль, історія виникнення таїландського боксу Муей Тай досі залишається неясною. Таїландські історичні записи назавжди втрачені в 1764 році, коли Read More
  • Занимайтесь Муайтай +

    И Вы получите возможность: Сбросить лишний вес, тренировать свое тело, сделать его красивым, крепким, гибким, выносливым; Иметь молниеносную реакцию, быстро Read More
  • 1

Архив

Сайт нашої федерації, зразка 2005 року, сумлінно відслужив 10 років.
Він своє завдання виконав і "вийшов на заслужений відпочинок". Але вся інформація, которя зберігалася на ньому, залишається доступною.
Тому, якщо у Вас виникне потреба звернутися до старих сторінок, заходите і читайте.