Дата проведения Всемирных Игр уточняется....

Всесвітні ігри в американському Бірмінгемі будуть перенесені.

У зв’язку з перенесенням Олімпійських ігор 2020 на наступний рік, які збігалися з датами проведення ХІ Всесвітніх ігор, Міжнародна асоціація Всесвітніх ігор (IWGA) разом з Міжнародним олімпійським комітетом та за підтримки стейкхолдерів узгоджують нові дати проведення ХІ Всесвітніх ігор. Кожен з них виступає за інтереси спортсменів, адже ми всі розуміємо як майбутні чемпіони ретельно та роками готуються до подібних заходів. Впевнені, що вже незабаром будемо знати остаточну дату.

До речі! Наші українці на попередніх Всесвітніх іграх здобули 10 золотих, 7 срібних та 8 бронзових нагород. Завдяки нашим атлетам Україна зайняла 5 місце за загальною кількістю нагород, де за перші місця змагались 111 країн світу.

Впевнені, на ХІ Всесвітніх іграх наші спортсмени покажуть ще кращі результати. Не зупиняємося. Тренуємося й надалі. Готуємося до перемоги!

       

 tafisa   pas 

Это интересно

  • История украинской федерации +

    В 1990 году, благодаря усилиям представителей Одесского объединения восточных единоборств, был установлен контакт с Европейской Read More
  • История таиландского бокса +

    К сожалению, история возникновения таиландского бокса Муэй Тай до сих пор остается неясной. Таиландские исторические Read More
  • Занимайтесь Муайтай +

    И Вы получите возможность: Сбросить лишний вес, тренировать свое тело, сделать его красивым, крепким, гибким, Read More
  • 1

Архив

Сайт нашей федерации, образца 2005 года, добросовестно  отслужил 10 лет.
Он свою задачу выполнил и "вышел на заслуженный отдых".  Но вся информация, которя хранилась на нем,  остается доступной.
Поэтому, если  у Вас возникнет потребность обратиться к старым страницам,  заходите и читайте.